ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLERİMİZ REFERANSLAR İLETİŞİM
HİZMETLERİMİZ | AKILLI EV SİSTEMLERİ
AKILLI EV SİSTEMLERİAkıllı ev sistemi nedir?

Yaşadığımız mekanları, gelişen teknolojiler ile bütünleştirerek daha konforlu, daha güvenli ve daha keyifli bir yaşam alanına dönüştürmek kısaca akıllı ev olarak tanımlanıyor. Ev içinde kullanılan bir çok kumandanın karmaşası yerine görsel ekranlı bir kumanda ile tüm cihazları kontrol etme rahatlığı akıllı ev teknolojileri için artık bir standart. Böylece evin herhangi bir noktasından istenilen bölgenin aydınlatma, perde-panjur, enerji, iklimlendirme, ev sinema sistemi, bahçe sulama, alarm sistemi, kamera sistemi ya da başka bir cihazın kullanımını aynı kumanda üzerinden yada kilometrelerce uzaklıktan kontrol etme özgürlüğü sunuluyor.

Neden akıllı ev?

Günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklanan küçük detaylar bazen büyük sorunlara dönüşebilir. Ütüyü prizde mi unuttum? Ocak açık mı kaldı? Televizyonu kapattım mı?  Ve buna benzer onlarca soru artık sorun olmaktan çıkıyor. Yapmanız gereken tek şey ister bilgisayarınızdan, isterseniz cep telefonunuzdan tek bir dokunuşla tüm bu sorulardan kurtulmak ComfortLife’ın konfor anlayışının temelini oluşturuyor.

 

Akıllı Ev Sistemleri birçok komutu arka arkaya getirerek gerçekleştirdiği senaryolandırma seçenekleri ile;

  •                 Sabah siz yatağınızdayken kahvenizin hazır olması,
  •                 Evinizin tüm perde ve panjurlarının açılmış olması,
  •                 Harika bir müzik eşliğinde kahvaltınızı yapmanız,
  •                 Tek bir dokunuş ile evinizin tüm güvenliğini sağlayabilmeniz,
  •                 Bahçenizin belirli aralıklarla sulanması,
  •                 Çocuğunuz okuldan döndüğünde bilgilendirilmeniz,
  •                 Evinizin istediğiniz ısıya göre ısıtılmış olması,
  •                 Ev sinema sisteminin tüm konforunu yaşamanız,
  •                 Yatarken evinizin tüm güvenliğinin sağlanmış olması,

ComfortLife sisteminin size özel olarak sunduğu konfordan sadece birkaçı.

 

Sistem

Senaryolar: Comfortlife akıllı ev sistemlerinde önceden hazırlayabileceğiniz 5 senaryo sayesinde tek bir dokunuşla birden fazla cihazınızı aynı anda harekete geçirerek dilediğiniz formatta bir yaşam sahnesi hazırlayabilirsiniz..

Hayal edin..  Yorucu bir günün ardından evinizde sinema keyfi yaşamak istiyorsunuz.. tek bir tuşla ışık seviyenizi düşürebilir, perde ve panjur’larınızı kapatabilir, ev sinema sisteminizi çalıştırabilir, kilimanızı devreye alabilir ve keyifle filmizin tadını çıkarabilirsiniz..

Hayal edin.. Yemek saatiniz geldi.. Özenle hazırlanmış bir masaya oturmadan önce yemek için programladığınız senaryoyu aktif hale getirerek mutfağınız dışındaki odalarınızın aydınlatmalarını otomatik olarak kapatabilir, yemek sonrası keyfli bir kahve için kahve makinanızı çalıştırabilirsiniz..

Hayal edin.. Çocuğunuzun ders çalışma saati ve konsantre olabilmesi için gerekli olan tek şey sessizlik.. Tek bir dokunuşla evinizdeki TV,Müzik vb.. sistemlerini otomatik olarak kapatabilir, çocuğunuza özel bir yaşam alanı sunabilirsiniz..

Hayal edin.. Tatile çıkıyorsunuz ve evinizin güvenlik sistemini devreye alıyorsunuz.. Sistem evde yaşam devam ediyor izlenimi vermek için programlanan saatlerde evinizin istediğiniz bölümlerindeki aydınlatmaları otomatik olarak açarak ve kapatarak evinizin güvenliğinini bir kat daha arttırıyor..

Hayal edin.. Artık bahçenizi sulamak için evinizden çıkmanız gerekmiyor, otomatik olarak istenilen saatlerde bahçe sulama işlemlerinizi akıllı ev sisteminiz gerçekleştiriyor..

Hayal edin.. Ütünüzü prizde onuttuğunuza dair tedirginliğiniz mi var? Endişelenmenize gerek yok, cep telefonunuzla tek bir tuşla ütünüzün bağlı olduğu prizi devre dışı bırakabilirsiniz..

Kısacası.. Hayal ettiğiniz tüm konforu Comfortlife ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz..

 

KURULUM

montaj1

Kablosuz çözümlerle çok kısa sürede montaj.

Comfortlife Akıllı Ev sisteminin en önemli özelliği kablosuz ve kolay uygulanabilir oluşudur.

Müstakil evinizde, ofisinizde ve ya apartman dairenizde herhangi bir tadilata gerek kalmadan sistem entegre edilebilir.

montaj2

 

Kontrol Paneli

Comfortlife

Akıllı Ev Sistemi Yönetim Konsolu (Host)

Bilgi Servisi: Yönetim merkezi gerekli reklam, duyuru ve talimatları dokunmatik iç panele iletebilir.

Güvenlik: Her güvenlik uç biriminden (kamera, manyetik kontak v.b.) 64’er adet sisteme bağlanabilir.

Akıllı Ev: Size evinizin tüm elektrikli ev aletlerinizi çift yönlü kontrol edebilme ve tanımlanmış senaryolarla aktif/pasif duruma geçirebilme özelliğine sahiptir.

Alarm Kaydı: Paneliniz alarm anında belirli bir süre video kayıt işlemi yapabilir.

Uzaktan Ev Kontrolü: Dünyanın her noktasından evinizin kontrolunu sağlayabilirsiniz.

 

Anahtar Grupları

 

ComfortlifeComfortlifeComfortlifeComfortlife

Akıllı Dokunmatik Anahtarlar ve Dimmer: Cam panel, tamdokunmatik sistem, Led ışıklandırma, çeşitli fonksiyonlar ile birlikte farklı dekor edilebilen modernkonutlar için lüks yaşamın vazgeçilmez tasarımlarından biridir.

Tamamen alışılmışmekanik anahtarların dışında,uzun ömürlü,şık ve en önemlisi akıllı güçkontrol özelliği ve şık tasarımı ile size istediğiniz gibi rahatlıkta kontrol sistemi sağlar.

 

 

Prizler

Akıllı Priz:Cam panel, tam dokunmatik sistem, çeşitli dizaynları, farklı dekorasyonlarda kullanılabilirliği ile modern bir konut için vazgeçilmez bir tasarım elemanıdır. Konforun tadını çıkarın. Geleneksel mekanik prizler yerine uzun ömürlü akıllı prizler ile sistemleri ile dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Comfortlife

 

Infrared Kontrol

Comfortlife

Infrared Kontrol: Aynı oda içerisinde bulunun tüm uzaktan kumandalı cihazlarınızı tek bir kumanda ile kontrol edebilirsiniz. (Tv,DVD,VCD,Klima,Ev Sinema Sistemi)

 

 

Perde & Panjur Kontrol

 

Perde & Panjur Kontrol:Cam panel, tam dokunmatik sistem, led ışıklandırma ile tasarlanmış bir üründür. Evinizdekiperde ve panjurlarınızı tek bir dokunuş yada uzaktan kontrol edebilme özelliği sunar..

Comfortlife

 

Dış Hava İstasyonu

Dış Hava İstasyonu :Bu istasyon, yağmur ve rüzgar sensörü olarak sistemin bir parçasını oluşturmaktadır. Dış hava koşullarındaki değişikliklerde sisteme önceden tanımlanan komutları gönderir. Örneğin yağmur yağdığında panjurların kapanması gibi.

Comfortlife

HIZLI MENÜ ÜRÜNLERİMİZ İLETİŞİM SOSYAL PAYLAŞIM
Ana Sayfa
Hakkimizda
Hizmetlerimiz
Urunlerimiz
Referanslar
İletişim
SES GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Yıldırım Mah. Paşasaray Sk. No:23/C Karesi/Balıkesir
Tel  : 0 (266) 249 01 99
Fax : 0 (266) 249 01 99
info@sesguvenlik.net
Sosyal medya ile bizi yakından takip edin.


Avantajlı kampanyalarımız için bültenimize abone olun
 
Copyright © 2015 Ses Güvenlik Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Design: Prestij Bilgi Teknolojileri