ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLERİMİZ REFERANSLAR İLETİŞİM
HİZMETLERİMİZ | Turnike Sistemleri
Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri hakkında detaylı bilgi için

Turnikeli Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir ve Turnike Sistemleri  Nasıl Kurulur?

Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike seçimi orada kurulmak istenilen güvenlik sistemleri ile bağlantılıdır.

Farklı modellerdeki turnikeler ile firmalara giriş-çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, tuvaletler vs. gibi birçok yer kontrol altına alınabilir.

İskelelerden stadyumlara, iş merkezi kapılarından, yüzme havuzlarına kadar günümüzde birçok alanda turnikeli geçiş kontrol sistemlerini görmek mümkündür. Turnikelerimizden bir çoğunu dilerseniz jeton mekanizması ile de temin edebilir, jetonlu turnike şeklinde kullanabilirsiniz. 

Turnike modelleri; tripod turnikeler, üç kollu turnikeler; jetonlu turnikeler başta olmak üzere, kelebek turnike, market turnikesi, vip turnike, özürlü-engelli turnikeleri, cam turnikeler, yaprak turnike, boy turnikeleri, kanatlı turnikeler, tek ayaklı turnike, duvar turnikesi, ikiz turnike,kelebek turnike, otomatik turnike vb.dir.


SES Güvenlik Sistemleri, turnikeli geçiş kontrol sistemleri kurulumu öncesinde ücretsiz keşif hizmeti vererek,  turnikelerin kurulacağı yerin ölçümünü yapar, geçiş yerindeki kişi sirkülasyonunu göz önüne alarak size en uygun turnike ve turnike kontrol cihazlarının teklifini çıkarır.

Tüm kurulumlarımız anahtar teslim şeklindedir. Kurulum yapılacak yerin keşfini yapar ona göre turnike ve (kart veya parmak izi okuma) cihazlarımızla birlikte sistemi faaliyete alıp, turnike geçiş kontrol programının eğitimini vererek sistemi en kullanışlı halde teslim ederiz.

Bu çerçevede kullanılacak kart okuyucular, kartlar veya karta basılacak logo konusunda dahi firmamız dışında kimseyle muhatap olmanıza gerek kalmaz..

HIZLI MENÜ ÜRÜNLERİMİZ İLETİŞİM SOSYAL PAYLAŞIM
Ana Sayfa
Hakkimizda
Hizmetlerimiz
Urunlerimiz
Referanslar
İletişim
SES GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Yıldırım Mah. Paşasaray Sk. No:23/C Karesi/Balıkesir
Tel  : 0 (266) 249 01 99
Fax : 0 (266) 249 01 99
info@sesguvenlik.net
Sosyal medya ile bizi yakından takip edin.


Avantajlı kampanyalarımız için bültenimize abone olun
 
Copyright © 2015 Ses Güvenlik Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Design: Prestij Bilgi Teknolojileri